Mikołów włączył się do akcji "Orange the World"

- stop przemocy wobec kobiet, która rozpocznie się 25 listopada od podświetlenia naszego ratusza na pomarańczowo, podobnie jak inne budynki użyteczności publicznej w Polsce oraz w europejskich miastach. Udowodnimy w ten sposób, że obok Paryża, Berlina, Wiednia, Brukseli, Mikołów również należy do rodziny Europejskiej, która reprezentuje wartości wykluczające przemoc.

Kto ma ochotę z Mieszkańców włączyć się do kampanii może 25 listopada założyć pomarańczowy element garderoby lub przynieść pomarańczowy drobiazg.

O godz.11.00 zapraszam do holu Urzędu Miasta do wspólnego zdjęcia, które będzie potwierdzeniem, że wspieramy kobiety i mężczyzn doznających różnych formy przemocy: fizycznej, psychicznej, ekonomicznej, itp.

Będzie z nami Karina Mostowik (na zdjęciu) - Prezydentka elektka Unii Klubów Polskich Soroptimist International, które organizują akcję.

Serdecznie zapraszam - szczegóły w wywiadzie Radia Express - posłuchaj.

https://www.radioexpress.pl/wiadomosci/ratusz-na-pomaranczowo/22451?fbclid=IwAR3255Jmp-R2Fub4TvSQS0-KUkgt3q86u6f2IzX5V5UURdDNpjdeBuojEp0

https://www.radioexpress.pl/download/media/orange_spec_podklad_2211_ns.mp3?fbclid=IwAR3xBIbbSK41dp3L0N4D7vHkUr7h1kr6l26lGCQ_EfQ2TTSwqzKWWjRD6Vk

© Copyright 2020 Iwona Spychała-Długosz

Created with Mobirise ‌

Offline Web Page Creator